حسگر اشغال مایکروویو 24GHz ZigBee شبکه بی سیم حسگر زندگی

محل منبع چین
نام تجاری Merrytek
گواهی N/A
شماره مدل MSA201 Z
مقدار حداقل تعداد سفارش 50 عدد
قیمت Negotiation
جزئیات بسته بندی جعبه رنگی + تخته چوبی + کارتن (K=A)
زمان تحویل 1، نمونه و سفارش کوچک: ظرف 5 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما. 2، سفارش انبوه: 3-4 هفته پس از دریافت
شرایط پرداخت T/T
قابلیت ارائه 10000 عدد در ماه

برای نمونه ها و کوپن های رایگان با من تماس بگیرید.

واتساپ:0086 18588475571

وی چت: 0086 18588475571

اسکایپ: sales10@aixton.com

اگر نگرانی دارید، ما به صورت آنلاین 24 ساعته راهنمایی می کنیم.

x
جزئیات محصول
ولتاژ کاری 220-240Vac 50Hz /60Hz حالت ارتباط ZigBee
فرکانس سنسور مگاوات باند ISM 24GHz-24.25GHz محدوده تشخیص (شعاع) حرکت معمولی: 3-4 متر حرکت جزئی: 3-4 متر سیگنال تنفس: 2.5-3 متر
حساسیت تشخیص 0% 25% 50% 75% 100% (توسط MH10 از راه دور یا برنامه Tuya) زمان نگه دارید 30 ثانیه / 1 دقیقه / 2 دقیقه / 3 دقیقه / 5 دقیقه / 10 دقیقه / 20 دقیقه / 30 دقیقه (توسط MH10 از راه
تشخیص نور روز Monitoring ambient lux level and report if ambient lux level change over preset change value; محدوده تشخیص نور روز 5-1200Lux (سنسور در ارتفاع 3 متر نصب می شود و مقدار انعکاس نور روز را نظارت می کند
ارتفاع نصب 2.5-4.0 متر (معمولی) نصب و راه اندازی فرورفته. سوراخ برش Φ55mm
طول عمر 5 سال گارانتی @ تا 230 ولت بار کامل
برجسته

سنسور اشغال مایکروویو پرتو بزرگ

,

سنسور اشغال مایکروویو 24 گیگاهرتز ZigBee

,

سنسورهای مایکروویو LifeBeing برای روشنایی

پیام بگذارید
توضیحات محصول

شبکه بی سیم 24GHz ZigBee حسگر LifeBeing با استفاده از تکنولوژی رادار امواج میلی متری با افزایش بالا

 

1.ویژگی

MSA201 Z یک حسگر زندگی شبکه بی سیم ZigBee است که حرکت، حرکت کوچک و سیگنال های تنفس را تشخیص می دهد و می تواند تشخیص دهد که آیا کسی وجود دارد.این محصول از تکنولوژی رادار امواج میلی متری 24GHz استفاده می کند.، که با تحقق تشخیص حضور زنده مشخص می شود، به عنوان واحد جمع آوری داده در سیستم کنترل Tuya کار می کند.

حسگر اشغال مایکروویو 24GHz ZigBee شبکه بی سیم حسگر زندگی 0حسگر اشغال مایکروویو 24GHz ZigBee شبکه بی سیم حسگر زندگی 1

حسگر اشغال مایکروویو 24GHz ZigBee شبکه بی سیم حسگر زندگی 2

1) تکنولوژی رادار امواج میلی متری، دقیق تشخیص حرکت انسان / حرکت خفیف و سیگنال نفس.

2) استفاده از تکنولوژی تشخیص موجودات زنده، می تواند حرکت، حرکت خفیف و سیگنال های تنفس را تشخیص دهد و تشخیص حضور واقعی را درک کند.

3) حسگر حرکت و نور روز.

4) طراحی جمع و جور، ساخته شده در ماژول بی سیم Tuya ZigBee، به طور گسترده ای در دفتر، اتاق جلسه، کلاس درس، هتل، خانه هوشمند و دیگر زمینه های کاربردی IOT استفاده می شود.

 

2عملکرد محصول

این محصول یک مکانیسم را برای گزارش اطلاعات وضعیت بدن انسان ((غیر سرنشین/شغال شده: حالت راه رفتن، حالت اوقات فراغت، حالت حضور) و سطح نور به ماژول Zigbee اتخاذ می کند.سپس این داده ها را به ابر از طریق دروازه ZigBee ارسال کنیدبرای کنترل دستگاه های دیگر Tuya ZigBee به صورت تعاملی.

حسگر اشغال مایکروویو 24GHz ZigBee شبکه بی سیم حسگر زندگی 3

راه بريد م"دستور بزرگ":حرکات بزرگ (رفتن) بدن انسان.

اوقات فراغتدرخواست کوچک:فقط حرکات کوچکی از بدن انسان مانند: جلو، عقب، تکان دادن اندام ها، تکان دادن سر، تایپ کردن، بازی با تلفن همراه و سایر حرکات جزئی.

حضور مصداي تنفس:فقط تنفس انسان را در عرض 30 ثانیه تشخیص می دهد (فعالیت های رفتاری حفره شکمی، حفره قفسه سینه) ، هیچ حرکتی قابل توجهی تشخیص داده نمی شود.

نورسطح Rواردات:گزارش سطح نور فعلی هنگامی که سطح نور در محدوده تغییر پیش تنظیم شده تغییر می کند

1حساسیت، نور شاخص، زمان نگه داری و سایر پارامترها از طریق اپلیکیشن Tuya تنظیم می شوند.

2حسگر حرکتي وقتي که حساسيت به 0 درصد تنظیم شده کار نميکنه

3. عملکرد تشخیص اشغال انسان و سطح نور روز برای تغییر و اتوماسیون سایر دستگاه ها

4حرکت، حرکات جزئی و سیگنال های تنفسی برای تشخیص حالت کنترل رفتار متفاوت جدا می شوند.

5. نمایش وضعیت تنظیم شده (غياب / اشغال: حالت راه رفتن ، حالت اوقات فراغت ، حالت حضور).

 

حسگر اشغال مایکروویو 24GHz ZigBee شبکه بی سیم حسگر زندگی 4

 

3ابعاد(ملی متر)

حسگر اشغال مایکروویو 24GHz ZigBee شبکه بی سیم حسگر زندگی 5

 

4.سیم کشی

حسگر اشغال مایکروویو 24GHz ZigBee شبکه بی سیم حسگر زندگی 6

 

5ساختار

حسگر اشغال مایکروویو 24GHz ZigBee شبکه بی سیم حسگر زندگی 7

 

6. نصب

حسگر اشغال مایکروویو 24GHz ZigBee شبکه بی سیم حسگر زندگی 8

حسگر اشغال مایکروویو 24GHz ZigBee شبکه بی سیم حسگر زندگی 9

 

7. منطقه ي کشف

حسگر اشغال مایکروویو 24GHz ZigBee شبکه بی سیم حسگر زندگی 10

حسگر اشغال مایکروویو 24GHz ZigBee شبکه بی سیم حسگر زندگی 11

 

8. دستورالعمل جفت سازی

حسگر اشغال مایکروویو 24GHz ZigBee شبکه بی سیم حسگر زندگی 12

  • پاکسازی دستی

a. دکمه ی جفت گیری را روی سنسور فشار دهید:

پس از اتصال APP به Tuya ZigBee دروازه، قدرت بر روی سنسور، فشار طولانی دکمه جفت سازی بیش از 3S، شاخص سبز یک دقیقه برای وارد شدن به وضعیت جفت سازی شبکه روشن می شود؛ پس از جفت سازی موفقیت آمیز،چراغ LED برای 10 ثانیه روشن خواهد شددر صورت شکست در جفت گیری، شاخص LED برای 10s خاموش خواهد شد.

 

ب. جفت گیری از طریق ریموت

پس از اتصال APP به Tuya ZigBee دروازه، قدرت بر روی سنسور، فشار TEST 2S بر روی کنترل از راه دور، شاخص سبز یک دقیقه برای ورود به وضعیت جفت گیری شبکه فلش خواهد کرد؛ پس از جفت گیری موفقیت آمیز،چراغ LED برای 10 ثانیه روشن خواهد شددر صورت شکست در جفت گیری، شاخص LED برای 10s خاموش خواهد شد.

توجه: پس از موفقیت در جفت گیری، تعمیر سوابق جفت گیری قبلی را حذف می کند. اگر جفت گیری دستی باشد، تعمیر می تواند به محض روشن شدن سنسور انجام شود. اگر جفت گیری از راه دور باشد،تعمیر تا 20 ثانیه بعد از روشن شدن سنسور انجام نمی شه.

 

  • جفت گیری اتوماتیک

پس از قدرت بر روی سنسور، سنسور برای 20s آغاز آغاز، سنسور به طور خودکار برای 2s جفت خواهد شد، پس از جفت موفقیت آمیز، شاخص LED برای 10S ادامه خواهد داد؛ اگر جفت شکست،لامپ LED برای 10 ثانیه خاموش خواهد بود، 3 دقیقه بعد ، سنسور دوباره به طور خودکار جفت می شود.

 

 

9. راه اندازی

بعد از روشن شدن، چراغ شاخص برای ۲۰ ثانیه می درخشد و بعد خاموش می شود.سنسور با ماژول ارتباطی ارتباط برقرار نمی کند و سیگنال های حرکتی خارجی را تشخیص نمی دهد.بعد از اتمام راه اندازی، وارد حالت کار عادی می شود.

 

10اعلامیه درخواست

1) سنسور باید توسط یک برقکار حرفه ای نصب شود. لطفا قبل از نصب، سیم کشی یا تغییر تنظیمات سوئیچ شماره گیری، برق را قطع کنید.

2) سنسور را تا جایی که ممکن است از مناطق بزرگ صفحه فلزی، شیشه و سایر مواد با تراکم متوسط بالا قرار دهید تا از اشتباهی جلوگیری شود.

3) از پنجره تشخیص سنسور نور روز آشکارگر که توسط یک منبع نور نادرست شعله ور شده است اجتناب کنید، که باعث اختلال در اندازه گیری نور محیط می شود.

4) محصول نباید در هنگام نصب و استفاده بیش از حد به روتر بی سیم نزدیک باشد و حداقل فاصله آن بیش از 2 متر باشد.

5) تنظیم منطقه تشخیص و شاخص روشن و خاموش توسط MH10. ((کسب HS در MH10 باعث روشن شدن شاخص می شود و فشار LS در MH10 باعث خاموش شدن شاخص می شود.)

۶) مایکروویو سنسورها می توانند به دیوار ساختمان نفوذ کنند. ممکن است هنگام نفوذ مایکروویو به دیوار برای تشخیص اجسام متحرک خارج از منطقه مستحکم، گزارش نادرستی ایجاد کند. برای جلوگیری از اشتباهی،انتخاب مکان مناسب هنگام نصب، دور از شیشه، گچ، دیوار چوبی و سایر چیزهایی که می توانند به راحتی به مایکروویو نفوذ کنند و پارامترهای سنجش مناسب را با توجه به فضا انتخاب کنید، به عنوان مثال:

A. هنگامی که محصول در اتاقی که طول و عرض آن حدود 2 متر یا کمتر است استفاده می شود، منطقه تشخیص باید به 25% تنظیم شود (سناریوی کاربرد: حمام، اتاق نشیمن)

B. هنگامی که محصول در اتاقی با طول و عرض حدود 3 متر استفاده می شود، منطقه تشخیص باید به 50٪ تنظیم شود (سناریوی کاربرد: حمام، راهرو، اتاق نشیمن)

ج. هنگامی که محصول در اتاقی با طول و عرض حدود 4 متر استفاده می شود، منطقه تشخیص باید به 75٪ تنظیم شود (سناریوی کاربرد: دفتر کوچک، اتاق جلسه، کتابخانه)

D. هنگامی که محصول در اتاقی که طول و عرض آن حدود 5 متر یا بیشتر است استفاده می شود، منطقه تشخیص باید 100٪ تنظیم شود (سناریوی کاربرد: دفتر بزرگ، اتاق جلسه، کتابخانه)

توجه: محدوده تشخیص تنظیم بستگی به محیط واقعی دارد (پارامترهای محدوده تشخیص بالا برای استفاده فقط برای مرجع است).

7) تنظیم زمان انتظار: فضای یک نفر: 1-3 دقیقه، فضای بیش از یک نفر: 30 ثانیه تا 1 دقیقه. تنظیم زمان انتظار بیش از 5 دقیقه توصیه نمی شود.به طوری که از سیگنال حرکت کوچک در فضا از تداخل با بسته شدن زمان نگه داری جلوگیری شود.